Metin Hafriyat - Bina Yıkımı - Çorum - Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Bina Yıkımı

Bina yıkım işleri veya yıkılması gerekli görülen binaların uygun teknik ve makinelerle, kontrollü bir şekilde parçalanarak, küçültülerek ortadan kaldırılması demektir. Kentsel dönüşüm kapsamında bina yıkımı ülkemizde oldukça önem kazanmıştır.

Hafriyat

En yalın tanımıyla toprağı kazma, moloz veya enkaz ve taşıma işlemidir. Hafriyat işleri olarak adlandırılan işler arasında kanal açma, enkaz kaldırma çalışmaları, moloz taşıma, kazı işleri, dekapaj hafriyat gibi işler yer almaktadır. Özetle yıkım veya enkaz kaldırma uygulamaları sırasında ortaya çıkan molozları taşımak bir hafriyat işlemidir.

İnşaat

İnşaat yapım işi, baştan sona içinde yüzlerce prosedür barındıran bir teknik hizmetler zinciridir. İnşaata başlama aşaması; yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, projeyi önce bellekte doğru olarak ürettikten sonra uygun bir etüd yapma ve müteahhit seçiminin getireceği artıları, eksileri, inşaata başlamadan önce öngörmeyle başlar.

Alt Yapı

Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan firmamız, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemektedir. Gelişen tüm teknik ve ekipmanları bünyesine entegre ederek her geçen gün sektörde daha hızlı büyümektedir.

Üst Yapı

Ana hedefi imza attığı projelerin kalıcı, sağlam ve alanında örnek teşkil etmesi olan firmamız, üstlendiği taahhütlerde kaliteye büyük önem vermekte olup, tüm süreçte dünya standartlarında çalışmalar yapmaktadır. 

 

Kum ve Mıcır

Çeşitli standartlardaki kum ve mıcır gibi malzemeler; toptan ve perakende olarak kamyon bazında teslim edilmektedir.

İş Makinesi Kiralama

Günümüzde bildiğimiz üzere işçilik sektöründe en çok kullanılan teknolojilerden birisi de hiç kuşkusuz iş makineleridir. İş makinesi kiralamak, her firma için maddi olarak en avantajlı yollardan birisi olarak dikkat çekmektedir.

Ece Yazılım